Artykuł wstępny

kilka słów o nas ...

Każda para młoda przy wyborze kamerzysty weselnego oraz fotografa ślubnego stoi przed wielkim dylematem... Którego wybrać? Czy na pewno tego? Czy spełni on nasze oczekiwania? Czy nie zawiedzie? A może znajdziemy jeszcze lepszego? A może tańszego? A może... itd.

Z własnego doświadczenia wiemy, że nie jest to prosty wybór. Trudno jest komuś zaufać, szczególnie w tak ważnej sprawie jaką jest realizacja filmu z tego jedynego dnia. Przecież pamiątka jaka powstanie w postaci filmu ślubnego, ma cieszyć przez całe życie, a nie jak się to często dzieje, być źródłem frustracji i poczucia wyrzucenia pieniędzy w błoto! Zdajemy sobie z tego sprawę. Wideofilmowanie to nasza pasja. Możesz nam zaufać – my nie zawodzimy!

To co nas odróżnia od innych to zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta. Nie trzymamy się sztywnych ram. Nie wykorzystujemy szablonów. Nie mówimy :”tak się nie da” lub “to musi być tak”! Jesteśmy elastyczni i otwarci. W montażu wykorzystujemy wszelkie sugestie zleceniodawców. Nie ma dwóch takich samych filmów...

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie nagrywającym w wysokiej rozdzielczości (HD). Wykorzystujemy lustrzanki firmy Canon, kamery SONY, mikrofony firmy RODE, lampy firmy SONY i stabilizatory obrazu " Flycam ". Dodatkowo instalujemy kamerkę do samochodu aby przejazd z kościoła na salę weselną też był zarejestrowany i mógł cieszyć w późniejszym filmie. W naszej pracy nie ma miejsca na przypadek. Stawiamy na jakość i niezawodność. Oprócz filmowania ślubów i wesel przyjmujemy zlecenia na wideofilmowanie uroczystości rodzinnych (chrzest, komunia, urodziny itp.), szkolnych (studniówka, bal absolwenta itp.) oraz wszelkich imprez okolicznościowych i firmowych. Zajmujemy się również montowaniem filmów instruktażowych.

Obsługujemy obszar całego województwa pomorskiego oraz część warmińsko - mazurskiego (Elbląg, Ostróda, Morąg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Hel, itd.).

Oferujemy bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!! ZAPYTAJ JUŻ DZIŚ O WOLNE TERMINY!!!

 

 

 

Nasze wpisy

O naszym blogu

Blog opiera się na przemyśleniach związanych z naszą pracą. Kumulacja doświadczeń, różnych sytuacji oraz zachowań osób uczestniczących w tych uroczystych chwilach zapisanych w kilku zdaniach. Zapraszam do lektury, a być może dowiedzą się Państwo o tym dniu tego, czego jeszcze nie wiedzą ;-)