Dobry wybór: Kamerzysta i Fotograf z jednej firmy

Oczywiście nie myślę tutaj o filmowcu i fotografie w jednej osobie. Hm... być może taka osoba jest w stanie zrobić w ten sposób dobry materiał z uroczystości jaką jest ślub i wesele, ale ja jeszcze takiego nie widziałem.

W skrócie, aby nie przedłużać...

Kamerzysta i fotograf muszą pracować indywidualnie, ponieważ każdy ocenia sytuację pod względem swojej profesji oraz momentu w jakim się znajduje. Każdy ma inny punkt widzenia. Jeżeli taki "kombajn" chce zrobić dobre ujęcie fotograficzne z ciekawej perspektywy, a akurat filmuje coś ważnego np.rodzice błogosławią swoje dzieci, to nic na to nie poradzi i nie zrobi tej fotografii.

Wiemy jak uciążliwe i wyczerpujące może być poszukiwanie odpowiednich ludzi do zapewnienia, że w tym jedynym dniu uroczystość będzie w pełni udana. Czasami trzeba dwoić się i troić by wszystko zapiąć na ostatni guzik. Duży wybór fotografów i kamerzystów nie ułatwia podjęcia odpowiedniej decyzji. Dużym ułatwieniem jest na pewno połączenie pakietów foto i wideo w jedną całość. Fotograf i kamerzysta z jednej firmy to przede wszystkim wygoda, zarówno dla chcących wstąpić w związek małżeński, jak i dla firmy, która takią uroczystość obsługuje. Duże możliwości współpracy, zgranie, organizowanie ludzi i sprzętu w jednym miejscu o określonej jednej porze to niezaprzeczalnie oszczędność pieniędzy (paliwo, czas).

Skoro mówimy o oszczędnościach, na pewno miłym upominkiem jest spory rabat jaki daje firma davidjan.pl na usługi w pakiecie foto - video.


 

 

Nasze wpisy

 

 

 

 

O naszym blogu.

Blog opiera się na przemyśleniach związanych z naszą pracą. Kumulacja doświadczeń, różnych sytuacji oraz zachowań osób uczestniczących w tych uroczystych chwilach zapisanych w kilku zdaniach. Zapraszam do lektury, a być może dowiedzą się Państwo o tym dniu tego, czego jeszcze nie wiedzą ;-)