O Butach

 

Jestem w lepszej sytuacji niż większość gości weselnych. Sprawa ma się z butami. Ogólnie rzecz ujmując mam okazję wypróbować i „rozchodzić” każdą parę zanim udam się na cały dzień pracy, wybierając się np kilka razy po bułki do sklepu.

Wygodne obuwie jest dosyć istotne na codzień, a tym bardziej dla pracy przy obsłudze takich uroczystości rodzinnych jak ślub i wesele. Wiedzą o tym najlepiej kelnerki, fotografowie i kamerzyści także.

Może nie warto o tym nawet pisać. Jednakże będąc świadkiem bosych gości weselnych muszę skrobnąć kilka słów na ten temat chcąc się podzielić z Wami moim doświadczeniem.

Panów zostawimy w spokoju. Przeważnie nie mają tutaj problemu.

Natomiast wiele kobiet nie wyobraża sobie aby nie wystąpić na wspaniałej imprezie, którą przygotowują znajomi Państwo Młodzi, w innych butach jak szpilki, słupki, platformy czy koturny. Wybór zależy oczywiście od upodobań estetycznych.

Jednakże często panny przed zakupem nie martwią się o to, w jak obolałym stanie będą ich nogi po dwóch przetańczonych zestawach piosenek. Po trzecim będą już trochę narzekać, a przed piątym albo ściągną niewygodne obuwie, albo zmienią na jakieś fajne pantofelki.

Niektórzy mówią, że tańcząc boso wygląda się mało estetycznie i nie jest to stosowne.

Może i tak, ale na pewno jest to sposób mega wygodny dla obolałych nóg. A wg mnie najbardziej się sprawdza podczas wesela na deskach karczmy w Zakopanem.

Wobec tego dobrze mieć jakąś fajną parę wygodnych bucików do wymiany w późniejszych godzinach nocnych. Ja taką zabieram...

buty na ślub

ślubne obówie

Nasze wpisy

 

 

 

 

O naszym blogu.

Blog opiera się na przemyśleniach związanych z naszą pracą. Kumulacja doświadczeń, różnych sytuacji oraz zachowań osób uczestniczących w tych uroczystych chwilach zapisanych w kilku zdaniach. Zapraszam do lektury, a być może dowiedzą się Państwo o tym dniu tego, czego jeszcze nie wiedzą ;-)